O NAS

Jesteśmy rodzinnym biznesem z ponad 25-letnim doświadczeniem. Galeria została założona w 1998 roku i niezmiennie posiada swój salon przy Al. KEN w Warszawie.  Należymy do Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAiMP), jak i międzynarodowej unii antykwarycznej (CINOA). 

Od zawsze zajmowaliśmy się sprzedażą mebli - początkowo w naszej ofercie przeważały meble secesji wiedeńskiej, później Art-Deco, ale dziś można u nas znaleźć zarówno Biedermeier, jak i lata 60-te. Wszystkie nasze obiekty są poddawane renowacji, każdy element jest restaurowany zgodnie ze sztuką meblarską i zawsze staramy się zachować oryginalny wygląd mebla. Korzystamy przy tym z pomocy fachowców, którzy posiadają wiedzę merytoryczną i przygotowanie.

Jeśli mebel wymaga tapicerowania, materiały dobieramy zgodnie ze stylem, często zamawiając w manufakturach w Londynie.  Obok mebli mamy obiekty rzemiosła artystycznego, czyli artystyczne szkło, sygnowaną porcelanę, wyroby platerowe i srebrne.

Wyszukujemy obiekty z XIX i XX wieku, które mogą być interesujące zarówno dla kolekcjonerów, jak i dla klientów poszukujących ładnych i cennych prezentów. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą dekoracyjnych elementów wystroju wnętrz, czyli luster, lamp, zegarów, czy tkanin. 

Od niedawna mamy dział vintage z modowymi dodatkami i biżuterią kostiumową.  Galeria od 2012 roku bierze udział w Warszawskich Targach Stuki - dwukrotnie zdobywaliśmy nagrody za najciekawsze stoisko sztuki dawnej (2014,2016).      

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl